Autokomanda, 2 jedinice, kuća i dvorište ID#9968
| Lokacija: | Autokomanda (Srbija, Beograd, Voždovac) |
| Kvadratura: | 57m2 |
| Broj soba: | 1 soba |
| Grejanje: | Ostalo |
Dodatne informacije
Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
AUTOKOMANDA, 2 JEDINICE, KUĆA ZA RENOVIRANJE I DVORIŠTE
U ponudi je kuća za kupca koji ne traži gotovo – već vidi potencijal šta od nekretnine može da napravi. Kuća ima dve odvojene celine, dva nivoa, dva zasebna ulaza, sopstveni deo dvorišta.
Nalazi se na odličnoj i izuzetno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Autokomande i Partizanovog stadiona.
Kuća ima 57 m² na dva nivoa.
Uknjiženo 54m2 1/1.
U polusuterenu nalazi se stan koji može biti garsonjera, a na visokom prizemlju dvosoban stan, što pruža mogućnost formiranja dve funkcionalno odvojene celine.
Ovakva organizacija otvara više mogućnosti: život u jednom i izdavanje drugog dela, dve jedinice za izdavanje, prostor za dve generacije ili kombinaciju stanovanja i rada.
Kuća zahteva kompletno renoviranje, uključujući radove na krovu, zbog čega je prvenstveno namenjena kupcu koji želi da prostor rekonstruiše i prilagodi svojim potrebama.
Lokacija je njen veliki adut – u neposrednom okruženju su Autokomanda, Partizanov stadion, Karađorđev park i Vojvode Stepe. Odlična veza sa centrom i svim ostalim delovima grada, zbog blizine velikog broja stajališta autobusa i tramvaja.
Kuća je idealna za investitora, majstora ili kupca spremnog na renoviranje, roditelje koji žele odvojenu jedinicu za dete, dve generacije iste porodice ili kupca koji želi kuću i svoje dvorište na top lokaciji.
Ako umete da prepoznate potencijal pre renoviranja, ovu kuću treba da pogledate uživo.
Pozovite i zakažite gledanje – dve odvojene celine, sopstveno dvorište i ova lokacija daju mnogo više mogućnosti nego što 57 m² na papiru sugeriše.
Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Objavljen:
Cena: 120.000,00 EUR
