Garsonjera 26m² + terasa 3m² | Alpha Twins Alibegovac | Nova gradnja | 43.500€
| Lokacija: | Nije navedeno (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) |
| Ulica i broj: | Velimira Bate Živojinovića BB |
| Sobnost: | Garsonjera |
| Kvadratura: | 32m2 |
| Stanje objekta: | U izgradnji |
| Grejanje: | Gas |
| Nivo u zgradi: | Visoko prizemlje |
Dodatne informacije
Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
🏠 GARSONJERA SA TERASOM – ALPHA TWINS, ALIBEGOVAC
📐 Površina stana: 26m²
🌿 Terasa: 3m²
📦 Ukupno: 29m²
🏢 Sprat: visoko prizemlje
💶 Cena: 43.500€ (1.500€/m²)
📅 Rok useljenja: februar 2027.
📍 Lokacija: Alibegovac, ul. Velimira Bate Živojinovića BB, Beograd
─────────────────────────────
Prodaje se garsonjera G2 u novom stambenom kompleksu Alpha Twins na Alibegovcu. Pametno iskorišćena kvadratura sa sopstvenom terasom od 3m² na visokom prizemlju.
Odlična prilika za prvu nekretninu ili investiciju — mirna lokacija, nova gradnja i solidan investitor. Kompleks Alpha Twins čine dve dvojne urbane vile sa četiri ulaza. Investitor je Alpha Alliance DOO Beograd-Vračar, završetak radova u februaru 2027.
✅ Nova gradnja
✅ Visoko prizemlje
✅ Sopstvena terasa
✅ Idealno za investiciju ili prvu nekretninu
✅ Mirna lokacija – Alibegovac
Za sve informacije i dogovor oko obilaska, kontaktirajte nas.
Cena: 43.500,00 EUR