Lux stan 3.0 -dve spvace Sarajevska 60m2 ID#1846
| Lokacija: | Palata pravde (Srbija, Beograd, Savski Venac) |
| Ulica i broj: | Sarajevska |
| Sobnost: | Trosoban |
| Kvadratura: | 60m2 |
| Grejanje: | Na struju |
| Nivo u zgradi: | 4. sprat |
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine
Broj u registru posrednika 1850
Uknjižen trosoban stan površine 60 m², smešten na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade sa ukupno pet spratova, u Sarajevskoj ulici, u neposrednoj blizini Palate pravde, predstavlja izuzetnu priliku za kupce koji traže funkcionalan, svetao i odmah useljiv stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.
Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i prijatan protok vazduha. Posebnu vrednost daju dve terase sa otvorenim i impresivnim pogledima – sa jedne strane ka modernom kompleksu Beograd na vodi, dok se sa druge pruža pogled ka Kuli Skyline, što ovu nekretninu čini jedinstvenom kombinacijom urbanog ambijenta i panoramskog užitka.
Raspored je izuzetno funkcionalan i maksimalno iskorišćen. Iz prostranog ulaznog hodnika pristupa se svim prostorijama, bez gubitka prostora. Dnevni boravak sa trpezarijom odiše komforom i svetlošću, sa direktnim izlazom na terasu i otvorenim pogledom ka savremenom delu grada. Kuhinja je nova, moderno opremljena, ugradna, sa prirodnim osvetljenjem koje dodatno doprinosi prijatnoj atmosferi.
Kupatilo je kompletno renovirano sa posebnim akcentom na kvalitet i komfor – opremljeno vrhunskom sanitarijom, velikom tuš-kabinom sa Hansgrohe plafonskim tušem i SPA klupom, veš mašinom, kao i prirodnom ventilacijom, što je retkost i velika prednost.
Spavaća soba je prostrana i omogućava organizaciju velikog plakarskog prostora, dok druga soba, zahvaljujući svojoj funkcionalnosti, može biti prilagođena kao dodatna spavaća, dečija ili radna soba, u zavisnosti od potreba budućeg vlasnika.
Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako za život, tako i kao sigurnu investiciju.
Dodatna pogodnost je mogućnost parkiranja u okviru dvorišta zgrade, što predstavlja značajnu prednost u ovoj gradskoj zoni.
Nekretnina koja objedinjuje lokaciju, funkcionalnost i pogled – retka prilika na tržištu.
060 0660429
Agent prodaje, BOJAN VRANIĆ-br.licence 5744
AGENCIJA ZA NEKRETNINE MAXIS GROUP DOO BEOGRAD, Hercegovačka 15/303, BW SIMFONIJA 2, treći sprat 303, telefon 011/7644890 Agencijska provizija 2%
Objavljen:
Cena: 250.000,00 EUR
