Trosoban stan u ulici Zmaja od Noćaja, Dorćol 94m2
| Lokacija: | Dorćol gornji (Srbija, Beograd, Stari Grad) |
| Ulica i broj: | Zmaja od Noćaja |
| Sobnost: | Trosoban |
| Kvadratura: | 94m2 |
| Stanje objekta: | Starija gradnja |
| Grejanje: | Na struju |
| Nivo u zgradi: | 5. sprat |
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
Na prodaju prostran trosoban stan u samom centru Beograda, u ulici Zmaja od Noćaja, na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno šest spratova u urednoj zgradi sa liftom.
Po strukturi je trosoban i sastoji se od predsoblja, dve prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, lođe i terase. Stan je u izvornom stanju, što budućim vlasnicima pruža mogućnost da ga urede u potpunosti prema sopstvenim željama i potrebama.
Nekretnina je uknjižena na 84 m², dok je premerena površina 94 m². Posebnu vrednost stanu daje trostrana orijentacija, obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i fantastičan pogled.
Stanu pripada i podrum, a zgrada poseduje zajednički parking za stanare, što je izuzetno važno i retko na ovoj lokaciji u centru grada.
Izuzetna nekretnina sa parkingom na fantastičnoj lokaciji – veoma retko u ponudi.
Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.
Cena: 531.300,00 EUR
