Predstavljamo vam izgradnju u Novom Sadu koja postavlja standarde kvaliteta i pouzdanosti na viši nivo. Ovaj projekat odlikuje se vrhunskom gradnjom koja se danas retko pronalazi na tržištu, uz ...
Agencijski ID: 131400, I/, terasa. Prodaje se trosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena je sa uračunatim PDV. Kupci koji ostvaruju pravo imaju ...
Agencijski ID: 131398, II/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena je sa uračunatim PDV. Kupci imaju povrat PDV ako ...
Agencijski ID: 131399, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u izgradnji na Adicama. Grejanje na gas. Stan će biti uknjižen kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs ...
Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Više ...
Agencijski ID: 131397, PR/, dvorište/bašta. Trosoban stan sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Biće uknjižen kao stan. Cena je sa uračunatim PDV. Kupci ...
Agencijski ID: 131394, I/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena je sa uračunatim PDV. Kupci mogu ostvariti povrat PDV ...
Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaća soba 10,83 m2. Kupatilo 5,00 m2. Blizina škola, ...
Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTIČAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 16,68 m2, spavaća soba 10,85 m2. Blizina škola, ...
Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 20,74 m2, spavaća soba 10,55 m2. Blizina ...
Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavaću sobu. Grejanje je na struju( klimu), ali se može ugraditi norveški radijatori.Nalazi ...
Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa ...
Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban, 52m2, Podbara. Oglašavamo prodaju dvosobnog stana, bez ...
GRBAVICA , USELJIV+++Agencijska oznaka 1064877. CENA 140.400 e+3 % agencijska provizija. Prodaje se stan od 53m2 na dobroj lokaciji . Stan je na drugom spratu , brzo useljiv. Prolazna je dnevna ...
Agencijska oznaka 1064693. CENI JE 153.000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.U prodaji dvosoban stan na Grbavici od 51m2 . Stan se sastoji od ulaza, kupatila, kuhinje, sobe , prostranog dnevnog boravka i ...
Nov, NeuseIjavan stan na Podbari, 28m², bez daljih ulaganja+++Agencijska oznaja 1064657. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na ...
Agencijska oznaka: 1064639 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji, u blizini prodavnica, škola, fakulteta, javnog ...
Odlican duplex stan sa GARAZOM u pocetnom delu Grbavice. Agencijska oznaka stana 1064527. Cena stana 300.000 +3% agencijske provizije. Odlicna nekretnina u cenralnom delu Grbavice, u neposrednoj ...
Nov, NeuseIjavan stan na Podbari, 41m², bez daljih ulaganja+++Agencijska oznaja 1063887. CENA stana 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na ...
Prodaje se trosoban stan, drugi sprat, zgrada da liftom i dvorištem sa igralište dostupnim samo stanarima, ukupno 12 stanova u zgradi, kompletno opremljen, podrum 12 kvm, parking u dvorištu ...
Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, PODBARA, ukupne površine 37m2. Delimično je renoviran.Stan je prizemni dvorišni.Nalazi se u srcu lokacije nadomak svih potrebnih sadržaja za ...
Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Ovaj stambeni prostor se sastoji od dve etaže. Donju etažu čine: prostrana dnevna soba , ...
Prodajemo Lep Četvorosoban Dupleks stan 96 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja modernih ...
*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih ...