KUĆA - SRBOBRAN - SRBOBRAN - 185m2 - 150000 evra
| Lokacija: | Srbobran (Srbija, Srbobran) |
| Kvadratura: | 185m2 |
| Površina zemljišta: | 642m2 |
| Broj soba: | 5 soba i više |
| Spratnost: | Prizemna |
| Grejanje: | Kombinovano |
Tekst oglasa
Agencijska šifra - 3002088
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Srbobrana, na uglu ulica Sonje Marinković i Cara Lazara. Ova nekretnina pruža odličnu priliku za kombinovanje poslovnog i stambenog prostora, kao i mogućnost dalje gradnje zahvaljujući povoljnoj strukturi placa.
U prednjem delu nalazi se poslovni prostor koji nije uknjižen, ali funkcioniše kao ugostiteljski objekat više od 40 godina, što predstavlja odličan potencijal za nastavak poslovanja. U središnjem delu placa nalazi se kuća od 185 m², građena izuzetno kvalitetno i uredno održavana. Kuća zahteva određena ulaganja kako bi se prilagodila savremenom načinu života, ali nudi veliki prostor i funkcionalan raspored.
Iza kuće se nalaze dva uknjižena pomoćna objekta od 28 m² i 31 m², koji mogu služiti kao dodatni poslovni ili stambeni prostori. Plac je pravilnog oblika, površine 642 m², sa širokim frontom od 20 m, što ga čini pogodnim i za potencijalnu novogradnju.
Grejanje je na gas, što omogućava efikasno i ekonomično zagrevanje prostora.
Ovo je idealna prilika za investitore, preduzetnike ili porodice koje žele funkcionalan i prostran dom na vrhunskoj lokaciji.
Kontakt: 062/118-73-20 Rade Tijanić
Obnovljen:
Cena: 150.000,00 EUR
