Obnovljen:

Montažer cevnih instalacija, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Montažer cevnih instalacija
Naziv kompanije: Art Group Energy DOO

Art Group Energy doo iz Novog Sada zbog povećanog obima posla traži radnika za sledeću poziciju: Montažer cevnih instalacija

Ako volite da radite dinamičan posao na kom ćete imati priliku profesionalno da se usavršavate i napredujete – ovo je idealna pozicija za Vas.

Opis posla:

  • Montaža opreme za sisteme za gašenje požara – sprinkler sistem
  • Održavanje opreme

Uslovi:

  • Aktivni vozač B kategorije (rad na terenu)
  • Sa ili bez iskustva, spreman na stručno usavršavanje (prednost prilikom odabira će imati oni koji imaju iskustva)
  • Prednost iskustvo rada na sličnim ili istim poslovima (prednost prilikom odabira će vodoinstalateri i bravari)

Mi Vam nudimo:

  • Angažman na duži vremenski period
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Obezbeđen smeštaj
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja

Potrebna nam je dobro organizovana, fleksibilna i odgovorna osoba, spremna da preuzima odgovornost.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Tel. 021469500