Obnovljen:

Magacinski radnik, Beograd

Lokacija: Beograd (Srbija)
Naziv radnog mesta: Magacinski radnik
Naziv kompanije: Milšped
Minimalni stepen obrazovanja: Osnovna škola

Tekst oglasa

Kompanija Milšped doo. Beograd je regionalni lider u oblasti logistike,
transporta i špedicije. Sektor logistike mleka i mlečnih proizvoda kompanije
Milšped širi svoj tim i raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Magacinski radnik
(Zemun)

Glavna zaduženja:

  • Poslovi utovara i istovara robe, kao i svih vidova manipulacije robom
  • Praćenje održavanja skladišne opreme i skladišnog objekta
  • Obavlja skladišne operacije kroz rad sa RF terminalima

Potrebni uslovi:

  • Posedovanje diplome osnovne škole
  • Spremnost za rad u skladištu u temperaturnom režimu (temperatura od 4 do 8 stepeni)
  • Spremnost za rad u noćnoj smeni
  • Spremnost za rad u timu

U kompaniji Milšped nudimo:

  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Ostvarivanje mesečnih bonusa
  • Plaćeni putni troškovi
  • Inicijalne obuke od značaja za operativna zaduženja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, pošaljite nam svoju biografiju.