Objavljen:

Projektant, junior, Veternik, Novi Sad

Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Projektant, junior
Naziv kompanije: Pyronova s.r.o.

Tekst oglasa

Projektant, junior.

Mesto rada:  Veternik, Novi Sad (posao zahteva i putovanje do mesta izvođenja radova)
Vrsta radnog odnosa: Puno radno vreme
Datum stupanja u radni odnos: odmah/po dogovoru
Uslovi isplate: na razgovoru za posao

Stručna karakteristika kompanije
Pyronova s.r.o. osnova je 1992. godine sa fokusom na zaštitu od požara. Osnovna filozofija kompanije PYRONOVA je da našim kupcima ponudimo sveobuhvatna rešenja u oblasti zaštite od požara, t. j. izrada projektne dokumentacije, isporuka opreme, ugradnja, održavanje, servis instalacija i nakon isteka garantnog perioda sistema protivpožarne opreme. PYRONOVA je jedna od liderskih kompanija u oblasti rešenja i realizacije protivpožarne zaštite na Slovačkom tržištu sa brzom ekspanzijom svojih delatnosti i u inostranstvu. Trenutno tražimo zaposlene za našu novootvorenu kompaniju u Novom Sadu u Srbiji.

Informacije o slobodnom radnom mestu

Opis posla:

- Obrada svih faza projektne dokumentacije protivpožarnog Sprinkler sistema,

- Obrada proizvodne i montažne dokumentacije protivpožarnog Sprinkler sistema,

- Izrada tehničkih rešenja, alternativnih rešenja za potrebe formiranja cene ponude,

- Komunikacija sa odgovornim predstavnikom naručioca u okviru delegiranih ovlašćenja,

- Komunikacija sa spoljnim dobavljačima ako je potrebno,

- Tehničko savetovanje u podrška za druga odeljenja kompanije.

Nudimo:

- Usavršavanje u stranom jeziku,

- Fleksibilno radno vreme,

- Podrška u profesionalnom razvoju kroz internu i eksternu obuku,

- Mogućnost rada u zanimljivoj oblasti, okruženje koje se dinamično razvija, stabilna kompanija.

Uslovi za kandidate su:

- Srednje obrazovanje

- Visoko stručno obrazovanje

- Visoko obrazovanje I, II stepen

Struka: Tehničke nauke - građevinarstvo

Poznavanje jezika:

- Slovački jezik (B1) - uslov

- Engleski jezik (B1)

Poznavanje rada na računaru: MS Office paket – napredni nivo, AutoCAD – napredni nivo, Revit – osnovni nivo,

Vozačka dozvola: B

Radno mesto za apsolvente: Da

Očekivane sposobnosti:

- Tehničko obrazovanje, Izgradnja i tehničko opremanje objekata, fakultetsko obrazovanje (prednost)

- Fleksibilnost, nezavisnost, odgovornost, doslednost, timski rad, organizacione sposobnosti

- Poznavanje engleskog jezika ili mađarskog jezika (uslov), poznavanje drugih jezika (prednost)

- Želju za usavršavanjem

Zainteresovani mogu poslati stručnu biografiju na e-mail adresu: hr.rs@pyronova.com

Ovaj oglas više nije aktuelan!