Obnovljen:

Radnik dimljenja i zrenja trajnih proizvoda, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta:

Radnik dimljenja i zrenja trajnih proizvoda

Naziv kompanije: Neoplanta

Dodatne informacije

Tekst oglasa

N E O P L A N T A

Industrija mesa Novi Sad

Mi u Neoplanti polazimo od ideje da zaposleni imaju ključnu ulogu u stvaranju podsticajnog radnog okruženja i
uspeli smo da od male radnje za preradu mesa iz davne 1885. godine prerastemo u jednu od vodećih mesnih industrija u Srbiji.
Kod nas se svaki dan nauči nešto novo i trudimo se da budemo najbolji u svom poslu.
Naša misija je da budemo prvi izbor ljudi koji žele da budu deo tima koji oblikuje i menja sadašnjost - iz tog razloga

raspisujemo otvoren konkurs za poziciju:

Lokacija: Novi Sad

Opis posla:

  • Kontrola režima u toku procesa proizvodnje fermentisanih i suvomesnatih proizvoda
  • Kontrola tehničke ispravnosti uređaja kojima zaposleni rukuje, kao i mernih instrumenata
  • Uklanjanje manjih kvarova na klima komorama i dimogeneratorima
  • Evidentiranje odstupanja zadatih režima
  • Održavanje i odgovornost za higijenu radnog prostora, pušnica, mašina i alata kojima zaposleni rukuje i ličnu higijenu
  • Poslovi iz oblasti Zaštite na radu i Zaštite od požara u skladu sa zakonom, Opštim i pojedinačnim aktima preduzeća
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Minimum III stepen obrazovanja
  • Odgovornost i spretnost u radu

Ukoliko ispunjavate uslove konkusa, molimo Vas da se prijavite na brojeve telefona:
021/487 3920 i 060/ 831 8867

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.