Dvosoban stan na prodaju - 42m2 - Sajmište

Lokacija: Sajam (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Ulica i broj: Branislava Nušića
Sobnost: Dvosoban
Kvadratura: 42m2
Grejanje: Gradsko
Nivo u zgradi: 2. sprat

Dodatne informacije

Terasa, Klima

Tekst oglasa

🏡 Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište ✨

Predstavljamo vam odličnu priliku za kupovinu funkcionalnog i lepo uređenog dvosobnog stana površine 42m², smeštenog na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom naselju Sajmište 📍.

🛋️ Stan se prodaje kompletno namešten, što budućem vlasniku omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostor je odlično organizovan, svetao i prijatan za svakodnevni život, a raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadratnog metra.

☀️ Zahvaljujući dobroj poziciji u zgradi i funkcionalnom rasporedu, stan pruža udoban ambijent za život.

📍 Sajmište je jedno od najpoželjnijih naselja u Novom Sadu, poznato po odličnoj povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, škole, vrtići, autobuske linije, kao i brojni sadržaji neophodni za kvalitetan svakodnevni život.

🏢 Osnovne karakteristike:
✔️ Dvosoban stan
✔️ Površina: 42m²
✔️ 2. sprat
✔️ Kompletno namešten
✔️ Uknjižen 1/1

💰 Cena: 162.740€

🔑 Odlična nekretnina spremna za useljenje!

📞 Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite:

☎️ 061/684-7798

Objavljen:

Cena: 162.740,00 EUR