Vikendica Palićko jezero
| Lokacija: | Palić (Srbija, Subotica) |
| Kvadratura: | 84m2 |
| Ulica i broj: | Vikend naselje 90 |
| Broj soba: | 2,5 soba |
| Spratnost: | Prizemna |
| Stanje objekta: | Starija gradnja |
| Grejanje: | Na struju |
Dodatne informacije
Terasa, Internet, U blizini gradskog prevoza
Tekst oglasa
Prodaja vikendice-apartmana na Paliću – Vikend Naselje.
Atraktivna nekretnina pored obale, u najatraktivnijem i najmirnijem delu Palićkog jezera, u Vikend Naselju, površine 84 kvadrata, prodaje se kao vikendica ili kao registrovan i razrađen apartman sa prosečnom ocenom 9.9.
-Idealna prilika za opuštajući odmor ili investiciju.
-Lokacija: 50m od obale, 400m od auqaparka.
-Struktura: kuhinja, trepezarija, 2 spavaće sobe, dnevna soba, kupatilo, 2 nusprostorije, velika pokrivena terasa (27 m2), u potkrovlju mogućnost za još jednu sobu.
-Oprema: kompletno nameštena sa novim nameštajem.
- Legalizovano. 1/1 vlasnik.
Dodatne pogodnosti: parking mesto, uređeno ograđeno veliko dvorište, solarni tuš, zidana česma, video nadzor.
Tehničke specifikacije: monofazna struja, gradski vodovod, nova septička, PVC, stolarija, podovi od laminata, grejanje na dve inverter klime. Mogućnost uvlačenja gasa, kanalizacije, optičkog interneta.
Ne propustite priliku za vlasništvo nad ovom prelepom vikendicom na Paliću. Za dodatne informacije i pregled, kontaktirajte nas.
Cena: 145.000,00 EUR
