Kompletno namešten, luksuzno opremljen stan

Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Sobnost: Jednosoban
Kvadratura: 29m2
Stanje objekta: Novogradnja
Grejanje: Gradsko
Nivo u zgradi: Visoko prizemlje

Dodatne informacije

Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima

Tekst oglasa

 

|

Jednosoban stan na prodaju, Banatić, 95.000€, 29m²

Naslovna

prodaja stanova

Novi Sad

Banatić

Jednosoban stan

Jednosoban stan na prodaju, Banatić, 95.000€, 29m²

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

Prikaži mapu

Oglas ažuriran: 20.05.2026.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous slideNext slide

 

Rata kredita

od 385 €

95.000 €

 

3.276 € / m2

 

29 m²

1 soba

Visoko prizemlje/5 spratova

065 332**** Prikaži

065 332**** Prikaži

pošalji mejl

Kompletno namešten, luksuzno opremljen stan

O stanu

Stan u zgradi

Centralno grejanje

Luksuzno

Prostorije: kupatilo, kuhinja

Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar

Pogled na: dvorište

Uknjiženo

Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2074

Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija

Parking/Garaža

Javni parking van zone

O zgradi

1 lift

Telekomunikacije

Kablovska

Opis oglasa

✨ LUKSUZAN, DIZAJNERSKI STAN

 

**Nalazi se u **mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Idealno za život ili investiciju.

 

O zgradi:

Premium, luksuzna novija zgrada sa mermernim podnim oblogama u hodnicima. Zgrada se besprekorno održava i poseduje vrhunsku termo i zvučnu izolaciju.

 

O stanu:

 

Struktura: Odlično iskorišćen prostor sa pametno odvojenom spavaćom sobom (staklena klizna vrata).

Pozicija: Visoko prizemlje, dvorišno orijentisan – garantuje apsolutnu tišinu, privatnost i mir.

Enterijer: Dizajnerski uređen enterijer, spušteni plafoni sa modernom ugradnom LED rasvetom i kvalitetan klasičan parket.

Opremljenost: Prodaje se kompletno namešten sa izuzetno kvalitetnim i očuvanim nameštajem (udobna ugaona garnitura, francuski ležaj, funkcionalna kuhinja).

Grejanje: Centralno grejanje (radijatori sa termo glavama) uz odličnu spoljnu stolariju i zebra zavese.