Jednosoban stan u izgradnji na Raju 37,95m2
| Lokacija: | Vrnjačka Banja (Srbija, Vrnjačka Banja) |
| Sobnost: | Jednosoban |
| Kvadratura: | 37m2 |
| Nivo u zgradi: | 3. sprat |
Tekst oglasa
Prodaje se jednosoban stan u zgradi u izgradnji na izuzetno atraktivnoj lokaciji Raj, u neposrednoj blizini Akva parka – savršen spoj mirnog okruženja i blizine svih sadržaja neophodnih za udoban život i kvalitetan odmor.
U pitanju je moderan stambeni objekat vrhunskog kvaliteta gradnje, gde se posebna pažnja posvećuje izboru materijala i završnoj obradi, kako bi budućim kupcima bio obezbeđen maksimalan komfor i dugotrajnost.
Rok završetka radova: sredina 2027. godine.
Jednosoban stan površine 37,95m² nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom i prodaje se po ceni od 83.490 evra + 10 %PDV. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.
Cena: 2.200 €/m² + 10% PDV.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Kupac prve nekretnine ima pravo na povraćaj PDV.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak.
Kontakt telefon: 065/90 73 165
Ne propustite priliku da obezbedite nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija!
Cena: 83.490,00 EUR
