BEOČIN - ČEREVIĆ - 726.00 m2

Lokacija: Čerević (Srbija, Beočin)
Namena: Više namena
Površina zemljišta: 726m2
Put do placa: Zemljani put

Tekst oglasa

NEKRETNINE ČEREVIĆ - ID OGLASA 7000131

LIPA, GRAĐEVINSKI PLAC, 726m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju placa u Čereviću, iznad katoličke crkve Svetog Josipa. Plac se nalazi na uzvišenju pomenutog puta. U blizini voda i struja. Plac je ograđen stubovima i žicom. Takođe postoji mogućnost i kupovine još dve parcele koje se nalaze kraj placa, jedan od 1.275m2 i drugi od 1.603m2 - poseduje vodu i bunar, struju ispred placa i projekat za gradnju kuće.
U slučaju da ste zainteresovani da pogledate plac ili da se dodatno informišete, tu smo za Vas. Pozovite!


Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066/811-94-91.
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel:021/24-007-00.
Obnovljen:

Cena: 21.780,00 EUR