Namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari sa parkingom
| Lokacija: | Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) |
| Sobnost: | Dvosoban |
| Opremljenost: | Namešten |
| Kvadratura: | 46m2 |
| Grejanje: | Gradsko |
| Nivo u zgradi: | 1. sprat |
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima
Tekst oglasa
Izdaje se moderno namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom.
Po strukturi, stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. U spavaćoj sobi su Francuski ležaj i garderober. U dnevnom boravku nalazi se ugaona garnitura na razvlačenje, trpezarijski sto sa četiri stolice, TV komoda i televizor.
Kuhinja je kompletno opremljena i sadrži frižider, šporet, aspirator, sudoperu i prateće elemente. Stan poseduje novi klima uređaj, veš mašinu, kao i plakar u hodniku.
Stan ima svoje parking mesto u dvorištu zgrade, koje je uključeno u cenu zakupnine.
Useljiv od 15.03.2026. godine.
Cena: 420 € (depozit u visini mesečne kirije, plus agencijska provizija od 50%)
Za više informacija pozovite 066 82 92 800 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405
Cena: 420,00 EUR
