Garsonjera Kompletno opremljena pet-friendly!
| Lokacija: | Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) |
| Ulica i broj: | Reljkovićeva 15 |
| Sobnost: | Garsonjera |
| Opremljenost: | Namešten |
| Kvadratura: | 28m2 |
| Grejanje: | Gradsko |
| Nivo u zgradi: | Prizemlje |
Dodatne informacije
Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
Otkrijte vaš novi dom daleko od doma dve stanice autobusa od centra grada, (Reljkoviceva 15) smešten u modernom okruženju metalnih stambenih objekata - naši apartmani pružaju sav komfor koji vam je potreban! Bilo da ste student u potrazi za mirnim kutkom za učenje, zaposleni u potrazi za praktičnim životnim prostorom, ili tranzijent u potrazi za udobnim privremenim smeštajem, naša ponuda je savršena za vas.
Zašto izabrati naš apartman?
Potpuno namešteni apartmani: Svaki apartman dolazi sa kuhinjom, krevetima i kupatilom, spremni da se uselite odmah. Idealno za one koji žele bezbrižan početak u novom gradu.
Pet-friendly prostor: Vaši krzneni prijatelji su dobrodošli! Znamo koliko vam znače, pa smo se pobrinuli da i oni mogu udobno da žive s vama.
Mašina za pranje veša u svakom apartmanu: Zaboravite na odlaske u praonice - uživajte u udobnosti pranja odeće u svom domu.
Odlična povezanost sa centrom grada: Sa autobuskim linijama 3, 9, i 64, nalazite se samo nekoliko stanica od centra. Sve što vam treba je na dohvat ruke.
Depozit u visini jednomesečne kirije potreban je prilikom useljenja. Naša lokacija u Reljkovićevoj ulici u Petrovaradinu nudi mirnu, ali pristupačnu opciju za vaš novi početak.
Kontakt informacije: Za sve dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte.
Otvorite vrata svom novom početku već danas - vaš idealan dom čeka na vas!
Cena: 180,00 EUR
