Penthaus 4.0 od 134m2 ID#1455
| Lokacija: | Blok 64 (Srbija, Beograd, Novi Beograd) |
| Ulica i broj: | Đorđa Stanojevića |
| Sobnost: | Četvorosoban i više |
| Kvadratura: | 133m2 |
| Stanje objekta: | Novogradnja |
| Grejanje: | Gradsko |
| Nivo u zgradi: | 12. sprat |
Dodatne informacije
Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima
Tekst oglasa
MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine
Broj u registru posrednika: 1850
Telefon: 060/0660-429
Na prodaju ekskluzivan luksuzni penthouse u prestižnom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu, pozicioniran iza kompleksa Soul i preko puta Rode, u mirnijem i povučenom delu grada. Stan se nalazi na poslednjem, 12. spratu, što mu obezbeđuje potpunu privatnost, mir i trajni, otvoreni panoramski pogled koji nikada neće biti zaklonjen.
Ovaj jedinstveni penthouse predstavlja spoj savremenog dizajna, vrhunskog kvaliteta gradnje i maksimalnog komfora. Prostor je pažljivo osmišljen kako bi pružio funkcionalnost i osećaj luksuza u svakom segmentu. Dnevni boravak je prostran, organizovan po open space konceptu sa kuhinjom i trpezarijom, i direktnim izlaskom na terasu. Sve tri spavaće sobe imaju izlaz na terasu, dok master soba poseduje sopstveno kupatilo i garderober. Stan dodatno ima još jedno kupatilo, gostinski toalet i posebnu vešernicu.
Poseban utisak ostavljaju visina plafona od 3 metra i veliki klizni portali od poda do plafona, koji omogućavaju obilje prirodne svetlosti i dodatno naglašavaju osećaj prostranosti. Stan je osunčan tokom prepodnevnih sati, što doprinosi prijatnoj i toploj atmosferi tokom dana.
U enterijer su ugrađeni najkvalitetniji materijali i oprema. Italijanska keramika visokog standarda, precizno obrađene gerovane pločice, kao i luksuzne Grohe slavine i tuševi u zlatnoj završnoj obradi, daju prostoru sofisticiran i elegantan karakter. Kupatila su moderno dizajnirana i opremljena sanitarijama renomiranih proizvođača.
Zgrada u kojoj se penthouse nalazi spada u red najkvalitetnijih novogradnji na Novom Beogradu. Karakterišu je savremena arhitektura, visok nivo završne obrade i energetska efikasnost. Opremljena je optičkom mrežom, video nadzorom, kontrolom pristupa i profesionalnim sistemom održavanja. Autonomni sistem grejanja i hlađenja funkcioniše 24 časa dnevno, uz bešuman rad i ravnomernu temperaturu u svim prostorijama, bez potrebe za klasičnim radijatorima i klima uređajima.
Sam kompleks Airport Garden zamišljen je kao moderan stambeno-poslovni ambijent sa svim sadržajima potrebnim za svakodnevni život – restoranima, kafićima, supermarketima i spa centrima. U neposrednoj blizini, na svega nekoliko minuta hoda, nalazi se i novi kompleks Soul sa brojnim prodavnicama, ugostiteljskim objektima i dodatnim sadržajima.
Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po povlašćenoj ceni direktno od investitora, sa opcijama različitih kvadratura.
Stan je odmah useljiv. Cena je fiksna.
Ova nekretnina predstavlja retku priliku na tržištu i idealan izbor za kupce koji traže vrhunski kvalitet, prestižnu lokaciju i dugoročnu vrednost.
📅 Useljenje: ODMAH
🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta po povlašćenoj ceni.
📍 Lokacija: Odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina poslovnog centra Novog Beograda i glavnih saobraćajnica.
Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije!
📍 Hercegovačka 15/303, BW Simfonija 2, III sprat
📞 011/7644 890 | 📱 060/0660 429
AKCIJA; AGENCIJSKA PROVIZIJA 1,5%
Obnovljen:
Cena: 548.777,00 EUR
