Odlična gasonja na Bulevaru Evrope!

Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Sobnost: Garsonjera
Kvadratura: 32m2
Nivo u zgradi: 4. sprat

Dodatne informacije

Lift

Tekst oglasa

Predstavljamo vam izuzetno atraktivnu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je vrlo komforan i funkcionalan, sa osećajem prostranosti koji ga izdvaja u svojoj kategoriji. Dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje potpuni mir i tišinu, daleko od gradske buke.
Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Sheraton, kao i brojnih marketa, pekara, banaka i svih sadržaja neophodnih za udoban gradski život. Stan je smešten na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom (nije poslednji sprat).
Nekretnina je trenutno pod zakupom, a postoji mogućnost nastavka zakupa, što je čini idealnom prilikom za kupce koji traže sigurnu i isplativu investiciju, ali i odličan izbor za život u samom centru gradskih dešavanja.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060/6-500-300
061/146-8-196                ID:1133

Obnovljen:

Cena: 87.550,00 EUR