Prizemna garsonjera kod Bogoslovije
| Lokacija: | Bogoslovija (Srbija, Beograd, Palilula) |
| Sobnost: | Garsonjera |
| Kvadratura: | 24m2 |
| Grejanje: | Na struju |
| Nivo u zgradi: | Prizemlje |
Dodatne informacije
Terasa
Tekst oglasa
Funkcionalna i održavana garsonjera od 24m2 nalazi se u prizemlju petospratne zgrade, nedaleko od Bogoslovije, u Bata Lakinoj ulici.
Zgrada je izgrađena 2000. godine ali nije uknjižena iako su svi stanari predali potrebnu dokumentaciju. Ovime je prodajna cena povoljnija ali i ciljna grupa ograničena samo na keš kupce.
Stan je severno orjentisan, u izvornom stanju, sa terasom koja izlazi na dvorište zgrade, čineći ga pogodnim i za kućne ljubimce. Kuhinja i dnevni boravak čine jednu prostoriju dok su wc sa toaletom zasebni.
Zgrada je u nivou ulice sa interfonom i video nadzorom. Plafon je niži od standardnog ali nema kosina.
Povezanost sa centrom i ostalim delovima grada je odlična, što uz blizinu velikog broja fakulteta, OFK stadiona i sportskog kompleksa Pionir čine ovu lokaciju atraktivnom.
Cena: 58.500,00 EUR
