KUĆA - ČORTANOVCI - ČORTANOVCI - 104m2 - 125000 evra
| Lokacija: | Čortanovci (Srbija, Inđija) |
| Kvadratura: | 104m2 |
| Površina zemljišta: | 1569m2 |
| Broj soba: | 4 sobe |
| Spratnost: | Prizemna |
| Grejanje: | Etažno |
Tekst oglasa
NOVO! Kuća sa pogledom na Fruškogorska brda– savršeno mesto za odmor i uživanje u Čortanovcima! CENA 125000 , plus agencijska provizija 3% +++Agencijska oznaka nekretnine 3046422, Čortanovci .Na prodaju potpuno nova kuća, smeštena u najlepšem delu ekskluzivne vikend zone Čortanovaca, na ravnom, prostranom placu okruženom zelenilom i mirom.Raspored koji osvaja:
Pametno projektovan prostor odlikuje otvoren dnevni deo sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), tri komforne spavaće sobe i moderno kupatilo.
Terasa od 24 m² pruža predivan pogled – idealno mesto za jutarnju kafu ili večernji zalazak sunca.Kuća je rađena izuzetno pažljivo, sa kompletnim planovima za vodu i struju. Ugrađeni su Bosch radijatori, inverterska klima, pvc stolarija i ručno rađene drvene žaluzine (šalukatre). Osvetljenje je moderno, sa plafonjerama koje imaju podešavanje svetla na daljinski.Dodatne pogodnosti su puno praktičnih detalja -kapija na daljinsko upravljanje, betonirana staza do kuće i asfaltni prilaz, česma u dvorištu, razvučeni kablovi za interfon i kamere.
Nalazi se na blagom proplanku, u mirnom okruženju, a do poznate plaže „Varljivo leto ’68 ima svega 6 minuta vožnje.Mogućnost priključka na vodovod, na 200m, trenutno poseduje rezervoare.
Spoj prirode, udobnosti i kvaliteta – idealna nekretnina za odmor ili stalni boravak. POZOVITE 0613195394 LJILJANA KNEŽEVIĆ ( House nekretnine Novi Sad, Reg.br 200)
Obnovljen:
Cena: 125.000,00 EUR
