Lux Villa Panoniya

Lokacija: Kać (Srbija, Novi Sad)
Kvadratura: 150m2
Broj soba: 5 soba i više

Dodatne informacije

Stefana Nemanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Kamin, Jakuzi, Bazen, Klima

Tekst oglasa

U potrazi za privatnim mirom u udobnosti luksuznog objekta u predgrađu, predstavljamo vam - Lux Villu Panoniya. Ovaj upečatljiv gostinski kutak nalazi se na ~10min od centra Novog Sada, u mirnom naselju. Do objekta je iz pravca Beograda potrebno ~1h vožnje.

‘’Panoniya’’ se u svojim sadržajima po svemu izdvaja iz redovne ponude najma. Detalji eksterijera vikendice, kao i stilski sadržaj njene unutrašnjosti čine ovaj objekat popularnim za Vaše sledeće opuštanje sa najbližima i trenutke intimnih proslava. U prostranoj bašti se nalazi veliki bazen sa okolnim plažnim platoom i dosta baštenskog mobilijara - a imanje je puno zelenila. Tu je i natkrivena terasa gde u hladu možete ispijati omiljeni napitak ili uživati u obroku na otvorenom. Imanje je izolovano u privatnosti svojih zidova, dok je boravak u gostinskom objektu prilagođen komforu za jednodnevni ili višednevni najam.

Objekat je pogodan za porodični odmor, okupljanja sa najbližima, najam za parove kao i devojačke večeri i proslave rođendana - uz nadzor i prema pravilima kuće. Objekat u toku dnevnog boravka, može ugostiti i do - 15 osoba.

Kada je enterijer kuće u pitanju sastoji se od - prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, još jednog manjeg dnevnog, dva kupatila uz jedan toalet (dodatno spoljno kupatilo) i 5 zasebnih spavaćih soba. Tri sobe su sa bračnim krevetom, jedna soba ima single ležaj, dok su u dve sobe garniture na razvlačenje. Ukupan spavaći kapacitet kuće je - 10. Objekat je savremeno stilizovan u atmosferi toplog doma, poseduje TV sadržaje, Wi-Fi, kamin, kao i jacuzzi kadu koja je na raspolaganju gostima. Obezbeđene su sve potrebne gostinske sanitarije, ali i deo za parking što boravak ovde čini jednostavnijim.

Dobro došli!
 

Cenovnik - letnja sezona (01.05. -01.10. ):

Cena do 2 osobe - 250€
Cena do 5 osoba - 300€
Cena do 10 osoba - 400€
Cena do 15 osoba - 500€
Cena za vikend dane - petak - nedelja - 400€
* Cena se odnosi na vikend dane bez obzira na broj osoba

Cenovnik - zimska sezona (01.10. -01.05. ):

Najam objekta - do 5 osoba, radnim danima (ponedeljak - četvrtak) - 250€
Najam objekta - do 10 osoba, radnim danima (ponedeljak - četvrtak) - 350€
Najam objekta - do 5 osoba, vikend danima (petak - nedelja) - 300€
Najam objekta - do 10 osoba, vikend danima (petak - nedelja) - 400€

Popusti:

3+ noćenja -10%
10+ noćenja -15%
14+ noćenja - 30%
Porodice - dogovor

Cenovnik - Nova godina:

Cena po noćenju - do 5 osoba - 600€
Cena po noćenju - do 10 osoba - 800€

 

Informacije i rezervacije:

+381 60 434 66 44

+381 60 434 66 99

Obnovljen:

Cena: 250,00 EUR