Obnovljen:

Kuvar na hladnoj kuhinji, Irig

Lokacija: Irig (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: Kuvar na hladnoj kuhinji
Naziv kompanije: Vinska kuća Kovačević

Otvorili smo dva nova restorana u okviru Vinske kuće Kovačević na Fruškoj gori. Zbog proširenja obima posla potrebne su nam nove kolege koje će svojim znanjem i entuzijazmom upotpuniti naš tim, na poziciji:

KUVAR NA HLADNOJ KUHINJI

OPIS POSLA:

  • Priprema namirnica, hladnih jela, pašteta, museva i salata

OD VAS TRAŽIMO:

  • Minimum 6 meseci iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Prednost iskustvo rada u renomiranim restoranima

MI NUDIMO:

  • Stimulativni radni uslovi
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani za posao i ispunjavate gore navedene uslove prijavite se na: 062/534-001 ili nam pošaljite Vašu biografiju na email posao@vinarijakovacevic.com.

Ovaj oglas više nije aktuelan!