Obnovljen:

Konobar, Irig

Lokacija: Irig (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: Konobar
Naziv kompanije: Vinska kuća Kovačević

Tekst oglasa

Otvorili smo dva nova restorana u okviru Vinske kuće Kovačević na Fruškoj gori. Zbog proširenja obima posla potrebne su nam nove kolege koje će svojim znanjem i entuzijazmom upotpuniti naš tim, na poziciji:

KONOBAR

Više izvršilaca

Opis poslova:

  • Usluživanje gostiju
  • Komunikacija sa gostima
  • Vođenje reona uz asistiranje pomoćnog konobara
  • Izdavanje računa i naplata

Od Vas očekujemo:

  • III i IV stepen stručne smene
  • Timski rad
  • Želju za usavršavanjem i napredovanjem
  • Spremnost na rad u brzom i dinamičnom kolektivu
  • Prednost iskustvo rada u renomiranim restoranima

Mi nudimo:

  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Stimulacije pored obezeđenog ličnog dohodka
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Profesionalna obuka u okviru standarda naših restorana
  • Obuka za somelijera
  • Da postanete deo stručnog i skladnog tima
  • Obezbeđen topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate gore navedene uslove pošaljite nam Vašu biografiju što pre, jer proces selekcije je u toku.