Obnovljen:

Pomoćni konobar, Irig

Lokacija: Irig (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: Pomoćni konobar
Naziv kompanije: Vinska kuća Kovačević

Otvorili smo dva nova restorana u okviru Vinske kuće Kovačević na Fruškoj gori. Zbog proširenja obima posla potrebne su nam nove kolege koje će svojim znanjem i entuzijazmom upotpuniti naš tim, na poziciji:

POMOĆNI KONOBAR

Više izvršilaca

Opis poslova:

  • Pomoć konobarima prilikom služenja hrane
  • Brisanje stolova
  • Poliranje escajga i tanjira
  • Popunjavanje geridona
  • Apserviranje i ponovna postavka stolova
  • Održavanje kvaliteta i standarda usluge i rada

Od Vas očekujemo:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Želju za učenjem i usavršavanjem
  • Spremnost na rad u brzom i dinamičnom okruženju

Mi nudimo:

  • Stimulativne radne uslove i prijatno radno okruženje
  • Mogućnost za učenje i napredovanje
  • Profesionalna obuka u okviru standarda naših restorana
  • Obuka za somelijera
  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Obezbeđen topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate gore navedene uslove pošaljite nam Vašu biografiju što pre, jer proces selekcije je u toku.

Ovaj oglas više nije aktuelan!