Obnovljen:

Radnik na samouslužnoj autoperionici, Beograd

Lokacija: Beograd (Srbija)
Naziv radnog mesta: RADNIK NA SAMOUSLUŽNOJ AUTOPERIONICI
Naziv kompanije: MARIS
Rok za konkurisanje: 30.04.2024
Minimalni stepen obrazovanja: Srednja škola

Maris d.o.o. je najveći lanac autoperionica u Srbiji, osnovana 2008. godine. Tokom 15 godina uspešnog poslovanja, naša kompanija je otvorila 22 automatske i samouslužne perionice konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude i usluga. Primena evropskih standarda u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Maris doo među najuspešnije kompanije u regionu u Car Wash industrijii.

Za samouslužnu autoperinicu, koji se nalazi na Novom Beogradu -  Surčinski put 2, preko puta Grand Kafe, tražimo:

RADNIK NA SAMOUSLUŽNOJ AUTOPERIONICI

Opis poslova:

Tekuće praćenje stanja u perionici (6 boksova)

Vođenje računa o zalihama hemije, žetona, goriva

Komunikacija sa servisom u slučaju kvarova

Održavanje higijene same perionice

Od kandidata očekujemo:

SSS

Vozačku dozvolu B kategorije

Odgovornost i da je kandidat posvećen i vredan

Prethodno iskustvo na istim poslovima nije neophodno

Uslov:

Da je kandidat sa prebivalištem na Novom Beogradu: Surčin, zemun

Nudimo Vam:

Adekvatnu zaradu

Mogućnost stalnog zaposlenja

Za dodatne informacije i prijavu pozovite - 065 8080135 radnim danom u periodu  od 09-17h