Obnovljen:

Radnik sa iskustvom na plastifikaciji metalnih elemenata i aluminijumskih profila, Šajkaš

Lokacija: Šajkaš (Srbija, Titel)
Naziv radnog mesta: Radnik sa iskustvom na plastifikaciji metalnih elemenata i aluminijumskih profila
Naziv kompanije: Plastal doo

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Plastal doo Novi Sad oglašava potrebu za zapošljavanjem na lokaciji u Šajkašu (25km od Novog Sada).

Opis posla:

Rad na plastifikacija metala -  plastificiranje aluminijumskih i čeličnih profila, limova

  1. Priprema površine metala za plastifikaciju

  2. Nanošenje boje u prahu

  3. Rastapanje praha

Uslovi:

  • 3 godine radnog iskustva u oblasti plastifikacije metalnih elemenata (aluminijumskih i čeličnih profila, limova)

  • Profesionalan pristup poslu i odgovornost u radu

  • Komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Nudimo:

  • Zdravo radno okruženje

  • Rad u stabilnoj firmi sa dugom tradicijom

  • Mogućnost napredovanja

  • Redovne isplate zarada

  • Plaćeni putni troškovi

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na e-mail adresu: office@plastal.rs

Detaljnije informacije na tel. 021/466-511