Obnovljen:

Mesar prodavac i prodavac na delikatesu, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta:

Mesar prodavac i prodavac na delikatesu

Naziv kompanije: Neoplanta

Dodatne informacije

Tekst oglasa

N E O P L A N T A

Industrija mesa Novi Sad

Mi u Neoplanti polazimo od ideje da zaposleni imaju ključnu ulogu u stvaranju podsticajnog radnog okruženja i
uspeli smo da od male radnje za preradu mesa iz davne 1885. godine prerastemo u jednu od vodećih mesnih industrija u Srbiji.
Kod nas se svaki dan nauči nešto novo i trudimo se da budemo najbolji u svom poslu.
Naša misija je da budemo prvi izbor ljudi koji žele da budu deo tima koji oblikuje i menja sadašnjost - iz tog razloga

raspisujemo otvoren konkurs za poziciju:

Lokacija: Novi Sad

Opis posla:

  • Izlaganje robe u rashladnim vitrinama prema utvrđenom planu izlaganja,
  • Priprema robe za prodaju (obrada, mariniranje, sitnjenje, oblikovanje),
  • Usluživanje kupaca (komunikacija sa kupcima, rad na salamoreznici, pakovanje robe),
  • Provera i izlaganje cena, kontrola tačnosti cena,
  • Poručivanje robe, kontrola zaliha,
  • Prijem robe od dobavljača(kvantitativni i kvalitativni prijem),
  • Kontrola isteka roka artikla, kontrola ispravnosti robe i deklaracija,
  • Održavanje higijene radnog prostora, opreme i alata,
  • Rad na kasi i naplata robe od kupca, specifikacija pazara.

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Organizovanost, urednost, ljubaznost
  • Poželjno poznavanje rada na kasi

Ukoliko ispunjavate uslove konkusa, molimo Vas da se prijavite najkasnije do 30.11.2017. godine na telefone:
021/4873 920 i 060/831 8867

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Ovaj oglas je istekao!