Objavljen:

Pizza majstor-ica, roštilj i giros majstor-ica i prodavci, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Pizza majstor-ica, roštilj i giros majstor-ica i prodavci
Naziv kompanije: *

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Potrebne kolege sa dobrim kućnim vaspitanjem i radnim navikama na  poziciji:

PIZZA MAJSTOR-ICA

Uslovi:

prijava, plaćen putni trošak, nema noćne smene, 6 dana radnih u nedelji, uniforma obezbedjena, plata od 60.000-80.000 din, zavisi od sposobnosti, zalaganja  i samostalnosti.

OPIS POSLA, ZADUŽENJA:

DOBRA  KOMUNIKACIJA SA KOLEGAMA, PRAVLJENJE ROBE PO NORMATIVU I STANDARDU FIRME, ODRŽAVANJE LIČNE HIGIJENE I HIGIJENE RADNOG MESTA, BONUSI ZA VREDNE

ROŠTILJ i GIROS MAJSTOR-ICA

Uslovi:

prijava, plaćen putni trošak, topli obrok, nema noćne smene, 6 dana radnih u nedelji, uniforma obezbedjena, plata od 60.000-80.000 din, zavisi od sposobnosti, zalaganja  i samostalnosti.

DOBRA  KOMUNIKACIJA SA KOLEGAMA, PRAVLJENJE ROBE PO NORMATIVU I STANDARDU FIRME, IZBACIVANJE PORUDŽBINA NA VREME, ODRŽAVANJE LIČNE HIGIJENE I HIGIJENE RADNOG MESTA, BONUSI ZA VREDNE

PRODAVAC

Uslovi:

minimum SSS, osnovno poznavanje rada za kasom, prijava, plaćen putni trošak, topli obrok, nema noćne smene, 6 dana radnih u nedelji, uniforma obezbedjena, plata od 55.000-70.000 din, zavisi od sposobnosti, zalaganja  i samostalnosti, edukacija od strane naših mentora.

DOBRA  KOMUNIKACIJA SA KOLEGAMA I MUŠTERIJAMA, PRIJEM PORUDŽBINA I IZDAVANJE ROBE NA VRЕМЕ PO STANDARDIMA FIRME, ODRŽAVANJE LIČNE HIGIJENE I HIGIJENE RADNOG MESTA, BONUSI ZA VREDNE

Kontakt telefon: 0646106706