Objavljen:

Komercijalni predstavnik, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Komercijalni predstavnik
Naziv kompanije: NIKA TEAM DOO

Dodatne informacije

Tekst oglasa

NIKA TEAM DOO traži KOMERCIJALNOG PRESTAVNIKA

Opis posla:

  • Registracija potencijalnih klijenata
  • Priprema ponuda i obaveštavanje kupaca o uslovima i posebnim pogodnostima
  • Ostvarivanje postavljenih ciljeva
  • Redovno izveštavanje o aktivnostima i prodajnim rezultatima

Tvoj profil:

  • Voliš prodaju
  • Ambiciozna si osoba, koja istraje u onom što sebi postavi kao cilj
  • U novim izazovima vidiš svoju šansu
  • Timski si igrač
  • Imaš dobre komunikacione veštine
  • Zanimljiv ti je rad na terenu i voliš da putuješ
  • Imaš želju da učiš i napreduješ

Naša ponuda:

  • Atraktivna zarada: fiksna plata + bonusi
  • Profesionalno usavršavanje kroz obuke i edukacije
  • Mogućnost napredovanja na osnovu sposobnosti i postignuća, a ne dužine radnog staža
  • Team building događaji u cilju razvoja timskog duha i osećaja pripadnosti kompaniji

Ukoliko se prepoznaješ u prethodno navedenom, a ti nam OBAVEZNO pošalji svoju biografiju i očekuj poziv ukoliko si ušao u uži izbor! E-mail za prijave: nikateam.zaposlenje@gmail.com