Obnovljen:

Radnici na održavanju higijene, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv kompanije: Neoplanta
Naziv radnog mesta: Radnici na održavanju higijene

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Industrija mesa AD Neoplanta iz Novog Sada se bavi proizvodnjom mesa i mesnih prerađevina. Tradicija prerade mesa iz koje se razvila Neoplanta datira iz 1885. godine. Visok kvalitet i stroga kontrola zdravstvene ispravnosti i bezbednosti proizvoda doprineli su da Neoplanta postane prepoznatljiv brend i u zemlji i van nje. Zbog povećanja obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

POTREBNI RADNICI NA ODRŽAVANJU HIGIJENE

Opis posla:

  •  Iznošenje smeća
  •  Poslovi unutrašnjeg transporta i manipulacije otpadnog materijala
  •  Poslovi održavanja higijene fabričkih odeljenja i opreme u njima
  •  Pranje i sanitacija odeljenja i opreme namenskim mašinama
  •  Održavanje opreme i mašina za održavanje higijene
  •  Primena mera zaštite na radu i protivpožarne zaštite

Radno iskustvo nije neophodno jer svi naši zaposleni prolaze kroz potrebne obuke i imaju mogućnost da steknu prvo radno iskustvo ili nadograde postojeće baš kod nas.

Za dodatne informacije o uslovima i za prijave javite se na telefone 021/487-3920 i 060/831-8867

Ovaj oglas više nije aktuelan!