PRODAJE SE PRELEP STAN NA KEJU U CENU ULAZI SAV NAMESTAJ,KUHINJA I APARATI VASE JE SAMO DA SE USELITE ZASTAKLJENA TERASA PRUZA UZIVANJE I POGLED NA REKU SPAVACA SOBA ODVOJENA ZGRADA NEMA LIFT SPRAT ...
Prodaja stanova, Kej i Satelit i Železnička stanica, Novi Sad, od Posrednika
1108 oglasa
128.750,00 EUR
AS1 NEKRETNINE Reg. br. 1784
128.750,00 EUR
128.750,00 EUR
AS1 NEKRETNINE Reg. br. 1784
92.700,00 EUR
House Nekretnine, Novi Sad, Reg.Pos.br.200
92.700,00 EUR
Agencijska oznaka 1065266 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija . Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju sa ...
92.700,00 EUR
House Nekretnine, Novi Sad, Reg.Pos.br.200
111.200,00 EUR
MY HOME EXPERT Reg. br. 1692
111.200,00 EUR
Futoški put, prodaje se fantastično organizovan dvosoban stan 48m2 koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje. Na odličnoj je lokaciji, okružen zelenilom i slobodnim ...
111.200,00 EUR
MY HOME EXPERT Reg. br. 1692
Bulevar nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711
247.200,00 EUR
247.200,00 EUR
U ponudi fenomenalan stan na Keju. Kompletno renoviran, menjane instalacije. Kuhinja sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe,terasa i lođa. Dvostrano orijentisan sa pogledom na Dunav. Lep i miran ...
247.200,00 EUR