Stan NOVI SAD,PODBARA - 57 m2 150500 €, ID: 1099507 150.500,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SALAJKA - 75 m2 193120 €, ID: 1093690 193.120,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SALAJKA - 41 m2 127100 €, ID: 1100555 127.100,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SAJAM - 100 m2 240000 €, ID: 1101378 240.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 69 m2 172500 €, ID: 1100136 172.500,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SALAJKA - 41 m2 150000 €, ID: 1093385 150.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,PODBARA - 48 m2 130000 €, ID: 1098575 130.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 65 m2 220000 €, ID: 1099582 220.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,PODBARA - 28 m2 90000 €, ID: 1101505 90.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SAJAM - 70 m2 103000 €, ID: 1099982 103.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 185 m2 555000 €, ID: 1100859 555.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Trosoban stan sa Garažom Grbavica 185.400,00 EUR BOMBYX NEKRETNINE registar posrednika br.217 Obnovljen: 13.05.2026.
Garsonjera 29m Podbara 94.000,00 EUR BOMBYX NEKRETNINE registar posrednika br.217 Obnovljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,PODBARA - 24 m2 71000 €, ID: 1100925 71.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 43 m2 142000 €, ID: 1102173 142.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 43 m2 154800 €, ID: 1098028 154.800,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Trosoban stan 65m kod Sajma 175.000,00 EUR BOMBYX NEKRETNINE registar posrednika br.217 Obnovljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 81 m2 180250 €, ID: 1100054 180.250,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,PODBARA - 41 m2 111000 €, ID: 1100735 111.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,GRBAVICA - 50 m2 200000 €, ID: 1100608 200.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.