170.000,00 EUR
House Nekretnine, Novi Sad, Reg.Pos.br.200
170.000,00 EUR
GRBAVICA, RENOVIRAN, MIRNO ZA STANOVANJE . Agencijska oznaka 1065490. Cena stana 165.000EU +3% agencijske provizije. U prodaji dvoiposoban stan na traženoj lokaciji Grbavice. Stan ima ...
170.000,00 EUR
House Nekretnine, Novi Sad, Reg.Pos.br.200