Stan NOVI SAD,ZELEZNICKA STANICA - 61 m2 155000 €, ID: 1101697 155.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Jednosoban 71.070,00 EUR EXIT nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SATELIT - 48 m2 92700 €, ID: 1102114 92.700,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,SATELIT - 50 m2 110000 €, ID: 1102561 110.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
trosoban stan na Limanu 4 222.480,00 EUR Halo nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,ZELEZNICKA STANICA - 59 m2 140000 €, ID: 1102055 140.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,LIMAN 4 - 78 m2 240000 €, ID: 1102198 240.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,LIMAN 4 - 80 m2 176000 €, ID: 1102355 176.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,LIMAN 4 - 54 m2 159000 €, ID: 1102545 159.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,ZELEZNICKA STANICA - 70 m2 170000 €, ID: 1102458 170.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,LIMAN 4 - 52 m2 180000 €, ID: 1102616 180.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,LIMAN 4 - 92 m2 235000 €, ID: 1102519 235.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,ZELEZNICKA STANICA - 56 m2 153000 €, ID: 1102587 153.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
Na prodaju fantastičan trosoban stan na jednoj od mirnijih lokacija u gradu! 176.750,00 EUR Stan nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Stan NOVI SAD,ZELEZNICKA STANICA - 21 m2 55000 €, ID: 1101779 55.000,00 EUR Total nekretnine, Novi Sad, upisan u Reg. Pos. br. 046 Objavljen: 13.05.2026.
544582-Trosoban-80m2-Liman 4 222.480,00 EUR Stan nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Liman, četvorosoban stan. Retko u ponudi. 236.900,00 EUR Info nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Odličan stan 97.850,00 EUR Halo nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Jednosoban stan - Satelit 72.100,00 EUR Halo nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Na prodaju fantastičan trosoban stan . 175.100,00 EUR Halo nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Odlicna nekretnina, blizina Zeleznicke stanice ! 164.800,00 EUR Spens nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Prodaje se funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 30m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Satelit. 89.610,00 EUR Halo nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Odličan dvosoban stan - Železnička Stanica! 128.750,00 EUR Spens nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Jednoiposoban, 36m2 Zeleznicka Stanica 140.100,00 EUR KING nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Dvosoban na Satelitu 113.300,00 EUR MAX nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.
Luksuz koji se ne opisuje - već doživljava! 140.100,00 EUR Office nekretnine PJ. NS-GN DOO. Upisan U Reg. Pos. Broj 711 Obnovljen: 13.05.2026.