Zvezdara, Viva Residence, Batutova, 112m2 ID#35878
Nekretnine / Prodaja stanova / Beograd / Zvezdara / OlimpLuksuzan stan na Zvezdari – Viva Residences Cena: 492.800 € (4.400 €/m2) Kvadratura: 95.66m2+ terasa 16.68m2 >112 m2 Struktura: 3.0 (trosoban) Sprat: VI od IX Lokacija i prednosti: Adresa: ...