Prodaja Apartmana na Kopaoniku (Mimari Resort)

Cena: 112.000,00 EUR

www.oglasi.rs

Kategorija: Stanova (Nekretnine, Prodaja)
Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška)

Ulica i broj: Milmari Resort
Sobnost: Dvosoban
Kvadratura: 56
Stanje objekta: Starija gradnja
Grejanje: Gradsko
Nivo u zgradi: 3. sprat

Dodatne informacije:

Tekst oglasa:

<p>🏔 MILMARI RESORT, KOPAONIK – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN 56m² + GARAŽA</p> <p>Na prodaju potpuno dizajnerski renoviran apartman od 56m² u prestižnom kompleksu Milmari Resort na Kopaoniku.</p> <p>Stan je kompletno adaptiran i uređen u modernom minimalističkom stilu, sa pažljivo biranim detaljima i kvalitetnim materijalima.</p> <p>✨ Karakteristike stana:<br /> ✔️ Uknjižen 1/1<br /> ✔️ Nova kuhinja sa ugradnom tehnikom<br /> ✔️ Dizajnerski nameštaj po meri<br /> ✔️ Kvalitetni podovi i premium završna obrada<br /> ✔️ Odvojena spavaća soba<br /> ✔️ Prodaje se potpuno namešten<br /> ✔️ Bez dodatnih ulaganja – odmah useljiv ili spreman za izdavanje</p> <p>🏊‍♀️ Sadržaji kompleksa Milmari:<br /> ✔️ 4 spoljašnja bazena<br /> ✔️ 1 unutrašnji bazen<br /> ✔️ Spa &amp; wellness centar<br /> ✔️ Dečije igralište<br /> ✔️ Restoran u zgradi<br /> ✔️ Recepcija i hotelski servis<br /> ✔️ Održavanje apartmana i zamena čiste posteljine</p> <p>💎 Idealno za:<br /> • Privatnu planinsku rezidenciju<br /> • Premium izdavanje tokom cele godine<br /> • Sigurnu investiciju na Kopaoniku</p> <p>💰 Cena stana: 2.000€/m²  <br /> 🚗 Garažno mesto: dodatnih 10.000€</p> <p>📩 Za više informacija i slike –</p>

Šifra oglasa: 03-3868709
Datum postavljanja oglasa: 18.05.2026

Kontakt:
Telefon: 0616741678

www.oglasi.rs
Free Press d.o.o Šafarikova 15, 21000 Novi Sad, +381 21 48 04 555