Objavljen:

Sobarice i čistačice, radnik u hortikulturi/vrtlar, Hrvatska

Lokacija: Hrvatska (Hrvatska, Hrvatska)
Naziv radnog mesta: Sobarice i čistačice, radnik u hortikulturi/vrtlar
Naziv kompanije: Riječki uslužni servis d.o.o.

Tekst oglasa

Riječki uslužni servis d.o.o. specijalizovan za usluge održavanja poslovnih, administrativnih, sportskih, zdravstvenih i turističkih objekata sa iskustvom preko 25 godina, traži

SOBARICE i ČISTAČICE

za rad napodručju Istre i Kvarnera  (Rovinj, Poreč, Umag, Novigrad, Crikvenica, Rabac, Krk).

Zapošljavamo sezonski u periodu od 20.03.2023. do 31.10.2023. ili po dogovoru.

Opis poslova:

  • čišćenje smeštajnih kapaciteta (hoteli, apartmanska naselja, mobilne - kućice, autokampovi)

  • čišćenje okoliša i sanitarija

  • obavljanje pripremnih, pomoćnih i ostalih poslova vezanih za osnovnu delatnost, po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi rada:

  • zasnivanje radnog odnosa na određeno vreme

  • mogućnost rada tokom cele godine

  • osiguravamo i snosimo troškove izdavanje dozvole za boravak i rad, kao i prijave boravka

  •  radnik je prijavljen na mirovinsko i zdravstveno osiguranje od prvog do zadnjeg dana rada

  • edukacija, uvođenje u posao i mogućnost napredovanja

Svaki radnik uz redovna primanja ima osiguran smeštaj - personalni domovi (dvokrevetne, trokrevetne sobe, apartmani ili mobile-homes) u blizini radnog mesta i dva topla obroka

  • mogućnost daljeg produženja ugovora

  • edukacija i uvođenje u posao

Potrebna znanja i iskustvo:

  • NKV, nije potrebno radno iskustvo

  • marljivost, organizovanost i predanost poslu

  • ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa gostima

  • sklonost timskom radu

Pored sobarica/čistačica, u našem timu potrebne su nam nove kolege na radnom mestu

RADNIK U HORTIKULTURI/VRTLAR

Opis posla:

  • košenje trave trimerima, samohodnim kosilicama

  • orezivanje motornim makazama i testerama stabala, živice, visokih i niskih grmova

  • grabljanje, pljevljenje, okopavanje, sadnja

  • servis i ugradnja sistema za navodnjavanje

  • ostali komunalni poslovi

Radno iskustvo nije potrebno.

Za radnike koji nemaju HR papire podnosimo zahtev za odobrenje DOZVOLE ZA BORAVAK I RAD U HR. Poslodavac plaća sve troškove radne dozvole i prevoza; radnik nema troškova ukoliko ispoštuje dogovorene datume rada.

Za sva dodatna pitanja i informacije, zainteresovani kandidati prema vrsti posla mogu se javiti na kontakt telefone:

Sobarica/čistačica:  +381 65 570 59 13 Viber/Whatsapp Aleksandra Ostojić

Radnik u hortikulturi/vrtlar:  +381 63 662 336 Viber/Whatsapp Nikola Vučenović

Ili e-mail: nikola.vucenovic@rus.hr