Objavljen:

Automehaničar/motomehaničar, servisni savetnik, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Automehaničar/motomehaničar, servisni savetnik
Naziv kompanije: TAGO CAR d.o.o.

Tekst oglasa

TAGO CAR d.o.o. Novi Sad, ovlašćeni prodavac i serviser vozila TOYOTA, CITROEN I CHEVROLET, i motocikala Royal Enfiled, DUCATI, CF MOTO i Husqvarna.

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za sledeće radne pozicije:

AUTOMEHANIČAR/MOTOMEHANIČAR

Izvršilaca: 1

Opis posla:

- Servisiranje motocikala i kvadova

- Manje automehaničarske popravke

- Upotreba dijagnostičkih uređaja

- Definisanje potrebnih delova za popravak

Uslovi:

- SSS Automehaničar

- Radno iskustvo na poslovima održavanja i popravke vozila/motocikala minimalno 2 godine

- Poznavanje rada na dijagnostičkim uređajima

- Iskustvo u upotrebi elektronskog kataloga rezervnih delova

- Osnovno poznavanje rada na računaru PC – MS Office

- Vozačka dozvola A i B kategorije

Nudimo:

- Stalni radni odnos

- Rad u savremenoj klimatizovanoj radionici

- Redovan i stimulativni lični dohodak

- Vrhunsko  stručno usavršavanje

- Mogućnost profesionalnog napredovanja

SERVISNI SAVETNIK

Izvršilaca 1

Opis posla:

- Prijem vozila u servis

- Komunikacija sa klijentima

- Izrada servisnih predračuna

- Jasno utvrđivanje nosioca troškova popravke

- Obezbeđenje delova za popravak i usklađivanje termina u servisu

- Praćenje procesa popravke i prilagođavanje promenama

- Provera kvaliteta izvršena popravke

- Fakturisanje izvršenih usluga

Uslovi:

- SSS/VSS tehničkog smera

- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima  minimalno 2 godine

- Dobro poznavanje  automobilske tehnike

- Odlične komunkacione i komercijalne sposobnosti

- Poznavanje rada na računaru PC – MS Office

- Poznavanje engleskog jezika

- Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

- Rad u prijatnom ambijentu

- Redovan lični dohodak

- Stalno stručno usavršavanje

Vaš CV možete poslati na mail adresu: konkurs@gotacargroup.com

Ovaj oglas više nije aktuelan!