Obnovljen:

STOLAR, Irig

Lokacija: Irig (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: STOLAR
Naziv kompanije: Vinarija Kovačević
Minimalni stepen obrazovanja: Osnovna škola

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Vinarija Kovačević predstavlja pravi dragulj Fruške Gore i jednu od najvećih vinarija u Srbiji. Osnovana 2001. godine Kompanija broji preko 100 zaposlenih. Pored vinarije otvarajući vinske puteve Fruške gore i razvijanjem vinskog turizma, 2010 godine otvoren je restoran Vinska kuća Kovačević, gde gosti mogu da uživaju  najboljim vinima u Srbiji. Planirajući dalje širenje proizvodnih i uslužnih kapaciteta sa posebnim osvrtom na očuvanje životne sredine i zdravog odnosa prema prirodi ima potrebu za proširenjem svog tima na poziciji:

STOLAR

Opis poslova:

  • Izrada i montaža stolarskih elemenata za potrebe rada Vinarije,
  • Rukovanje stolarskim mašinama
  • Vršenje popravki i dorada već postojećih elemenata nameštaja i drugo prema nalozima
  • Učestvovanje u poručivanju materijala za rad (drveta, iverice, alata...)
  • Održavanje stolarske radionice (uređivanje, čišćenje i popis materijala)

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo, sa one bez iskustva nudimo mogućnost obuke

Svi zainteresovani mogu se prijaviti na 063/566120 ili na posao@vinarijakovacevic.com