Objavljen:

Sobarica, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Sobarica
Naziv kompanije: Hotel Novi Sad

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Hotel Novi Sad doo Novi Sad

raspisuje konkurs za radno mesto

SOBARICA

Opis posla:

  • održava čistoću u hotelskim sobama i drugim prostorima( usisava, briše, pere, provetrava, održava u čistom stanju kupatilo, dezinfikuje sanitarne uredaje , vrši pranje staklenih i podnih površina, itd.);
  • zamenjuje posteljinu i peškire u sobama po utvrđenom rasporedu;
  • brine o hotelskom inventaru raspoređenom po hotelskim sobama
  • obavlja pomoćne poslove u kuhinji, magacinu ili drugom organizacionom delu  za koje se ne traži određena stručnost ili specijalnost;
  • rad se obavlja u smenama i noću;

Uslovi potrebni za rad na radnom mestu:

  • PK/II  osnovna škola;
  • radno iskustvo od najmanje jedne godine

Molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju, prateće pismo i fotografiju na e-mail adresu:
info@hotelnovisad.rs

Prijave na konkurs šalju se isključivo na mail adresu do 06.08.2018. godine.
Svaki drugi oblik prijave po ovom konkursu (telefonom, poštom ili lično), neće biti razmatran.