Objavljen:

Sobarica, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Sobarica
Naziv kompanije: Hotel Novi Sad

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Hotel Novi Sad doo Novi Sad

raspisuje konkurs za radno mesto

SOBARICA

Opis posla:

  • održava čistoću u hotelskim sobama i drugim prostorima( usisava, briše, pere, provetrava, održava u čistom stanju kupatilo, dezinfikuje sanitarne uredaje , vrši pranje staklenih i podnih površina, itd.);
  • zamenjuje posteljinu i peškire u sobama po utvrđenom rasporedu;
  • brine o hotelskom inventaru raspoređenom po hotelskim sobama
  • obavlja pomoćne poslove u kuhinji, magacinu ili drugom organizacionom delu  za koje se ne traži određena stručnost ili specijalnost;
  • rad se obavlja u smenama i noću;

Uslovi potrebni za rad na radnom mestu:

  • PK/II  osnovna škola;
  • radno iskustvo od najmanje jedne godine

Molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju, prateće pismo i fotografiju na e-mail adresu:
info@hotelnovisad.rs

Prijave na konkurs šalju se isključivo na mail adresu do 06.08.2018. godine.
Svaki drugi oblik prijave po ovom konkursu (telefonom, poštom ili lično), neće biti razmatran.

Ovaj oglas više nije aktuelan!