Obnovljen:

Konobar i poslastičar, Vrdnik

Lokacija: Vrdnik (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: Konobar i poslastičar
Naziv kompanije: Hotel "Premier Aqua" i Etno kompleks Vrdnička kula

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Hotelu Premier Aqua i Etno kompleks u Vrdničkoj Kuli

POTREBNI:

KONOBAR

Uslovi i opis posla:

  • završena srednja stručna sprema smer konobar/VSS - restorater
  • minimum radno iskustvo 6 meseci
  • poželjno poznavanje stranog jezika - engleski
  • vredna osoba koja poseduje manire i kulturu ponašanja, organizacione sposobnosti i znanje o načinima usluživanja

POSLASTIČAR

  • Obrazovanje: poželjno završena strukovna škola - SSS poslastičar
  • Praćenje kvaliteta pripremljene hrane koja se uslužuje gostima radi kontrole utroška hrane i odgovornog upravljanja otpadom.
  • Kreativan pristup pripremi i serviranju poslastica
  • Sposobnost samostalnog rada i rada u timu

Zaposlenima nudimo:

  • Obezbeđen prevoz i obrok
  • Redovna primanja.
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanje.

Kontakt  telefon: 063/491-223 Marko Kovačević
E-mail: marko.kovacevic@hotelpremier.rs

Ovaj oglas više nije aktuelan!