Objavljen:

Trgovac krupne opreme za bebe, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Trgovac krupne opreme za bebe
Naziv kompanije: PATOFNA TR

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Firma PATOFNA TR iz Novog Sada, traži trenutno nezaposlenog na poziciji

TRGOVAC KRUPNE OPREME ZA BEBE

Opis posla:

- Sortiranje i izlaganje krupne opreme za bebe (Kolica za bebe, krevetići, dečiji kreveti, hranilice, auto sedišta).

- Rad sa klijentima (90% trudnice), nuđenje krupne opreme za bebe.

- Izdavanje fiskalnih računa, pakovanje robe, slanje pazara knjigovodji.

- Rad sa papirnim novcem, naplaćivanje robe putem kartičnog plaćanja, itd.

 - Održavanje higijene maloprodajnog lokala.

Uslovi firme ka kandidatu:

- Redovno prijavljeni na zdravstveno osiguranje

- Pokriveni putni troškovi.

- Plata redovna plus bonusi od ostvarene prodaje.

- Tip posla ( 50% sedeći, 50% stojeći).

- Radno vreme 12-20h.

- Vikend slobodan.

Poželjni uslovi od strane kandidata:

* Da bude komunikativan, (rad sa ljudima).

* Da ima iskustva u radu na kasi i sa novcem.

* Da ima malo bolju fizičku spremu (rad sa malo težim kutijama i paketima).

* Da ima roditeljsko iskustvo.

Kandidati svoj CV, sa slikom, mogu poslati na dtdanc@gmail.com

Kontakt telefon: 0666339062

Ovaj oglas više nije aktuelan!