Objavljen:

Pomoćni kuvar, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Pomoćni kuvar
Naziv kompanije: ”Foody Best Choice” d.o.o.

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Tražite perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja?
Želite da radite u firmi koja ceni dobre radnike i plaća kvalitetan rad?

Kompanija”Foody Best Choice” d.o.o. brze hrane u Novom Sadu raspisuje konkurs za područje: Novog Sada za radnu poziciju:

POMOĆNI KUVAR

Ako želite da postanete deo našeg tima možete poslati biografiju sa fotografijom, sa naznakom „konkurs za posao“ Foody Best Choice“D.O.O

-Za područje Novog Sada poslati e-mail: office@foody.rs

         -Kontakt: 0600255003

OPIS POSLA:

-Spremanje domaćih jela

-Seckanje i priprema porcija u skadu sa normativima

-Rad na roštilju

-Vođenje računa o higijeni u kuhinji

          POTREBNE KVALIFIKACIJE:

-Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

-Iskustvo u spremanju domaćih jela

           USLOVI:

-Zasnivanje radnog odnosa na osmočasovno radno vreme

-Rad u dve smene

-Pored zarade za redovno radno vreme dobija se i naknada za prevoz

-Obezbeđen topli obrok

-Mogućnost ličnog i profesionalnog napredovanja

-Stimulacije u skadu sa postignutim rezultatima

Rok za prijavljivanje na konkurs 30 dana nakon objavljivanja oglasa.

Kompanija „Foody Best Choice“D.O.O. zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Ovaj oglas više nije aktuelan!