Objavljen:

Agent u call centru, Beograd

Lokacija: Beograd - ostalo (Srbija, Beograd)
Naziv radnog mesta: Agent u call centru
Naziv kompanije: Astro usluge centar

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Astro usluge centar raspisuje konkurs za poziciju agenta u call centru.

POZNAVANJE PSIHOLOGIJE LJUDI JE KLJUČNO.

Opis posla:

* Komunikacija sa klijentima, resavanje njihovih problema i savetovanje u oblasti astrologije, numerologije i tarota
* Rad od kuće
* Rad po smenama

Uslovi:

* Posedovanje računara i interneta
* Veštine prodaje, komunikacije, POZNAVANJE PSIHOLOGIJE LJUDI (ključno)
* Elokventnost, samopouzdanje, proaktivnost, otvorenost ka učenju i sticanju novih veština
* Elementarno znanje rada na računaru
* Bez starosne granice
* Radno iskustvo i znanje u oblasti astrologije nije neophodno
* Mogućnost napredovanja

** Ukoliko ste zainteresovani za posao sa odličnim ličnim dohotkom koji zavisi isključivo od Vašeg angažovanja i zalaganja, budite slobodni da nam se javite na mail
ljiljana.bulatovic@oneclick.rs ili na tel 0648854425.

** Od nas dobijate besplatni ubrzani kurs astrologije, numerologije ili
tarota, u zavisnosti od Vaših afiniteta.

Ovaj oglas više nije aktuelan!