Objavljen:

Radnik u proizvodnji, Sremska Mitrovica

Lokacija: Sremska Mitrovica (Srbija, Sremska Mitrovica)
Naziv radnog mesta: Radnik u proizvodnji
Naziv kompanije: Modine

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Kompanija Modine iz Sremske Mitrovice je globalni lider u proizvodnji industrijskih izmenjivača toplote i rashladnih uređaja. Modine u Srbiji širi svoje kapacitete stoga pozivamo sve zainteresovane da grade svoju karijeru u multinacionalnoj kompaniji na poziciji:

Radnika u proizvodnji

Osnovna zaduženja:

Rad na mašinama u liniji u skladu sa definisanim instrukcijama i propisanim standardima kvaliteta.

Osnovni uslovi:

Zavisno od radnog mesta, potrebno je imati:

- Minimum završenu osnovnu školu, poželjno III I IV stepen tehničke struke

- Nije neophodno radno iskustvo ali je poželjno

- Preciznost i odgovornost u radu

- Spremnost za rad u tri smene

- Spremnost za rad u timu

Nudimo:

- Redovna i stabilna primanja

- Obuku na radnom mestu

- Bonus za prisutnost

- Redovnu prijavu i mogućnost zaposlenja na neodređeno

- Usavršavanje i mogućnost napredovanja

- Kantinu

Kontakt:

CV poslati na e-mail: snezana.licanic@modine.com

Kontakt telefon:

Mob:  066/806-6304

Tel:     022/215-6303

Ovaj oglas više nije aktuelan!