Objavljen:

Serviser u radionici, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Serviser u radionici
Naziv kompanije: GIA Technology d.o.o.

Dodatne informacije

Tekst oglasa

Kompanija GIA Technology d.o.o. sa sedištem u Novom Sadu, koja se bavi održavanjem i izgradnjom benzinskih stanica, skladišta naftnih derivata I TNG-a, zbog širenja obima posla, traži nove članove tima.

Raspisujemo oglas za:  Servisera u radionici

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme (mašinski ili elektro smer)
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Samostalnost u radu
  • Samoinicijativa
  • Timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije - minimum

Opis poslova:

  • Servisiranje i popravka pumpnih automata i opreme – generalni remont
  • Servisiranje, popravke i instalacije na terenu po potrebi
  • Vodjenje evidencije rezervnih i remontovanih delova u radionici
  • Izrada nedeljnih izveštaja
  • Poručivanje rezervnih delova i usluga trećih lica potrebnih za operativan rad radionice
  • Aktivno učestvovanje u unapredjenju kvaliteta i uslova rada

Nudimo:

  • Odlične radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju
  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada
  • Obuke i stručno usavršavanje

Sve prijave biće razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma isključivo u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.

Ukoliko ste zainteresovani svoju biografiju pošaljite na:  hr@gia.co.rs  ili na sledeću adresu Gia Technology, Primorska 86, Novi Sad.

Ovaj oglas više nije aktuelan!