Obnovljen:

Radnici u proizvodnji, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta:

Radnici u proizvodnji

Naziv kompanije: Delphi

Dodatne informacije

Tekst oglasa

DELPHI

Delphi je globalni lider i jedna od najvecih svetskih kompanija u oblasti dobavljaca automobilske industrije.
Delphi fabrika u Novom Sadu se bavi proizvodnjom elektricnih instalacija za vozila.
U cilju širenja nove fabrike u Novom Sadu tražimo:

RADNIKE U PROIZVODNJI

Osnovna zaduženja:

  • Priprema materijala i komponenti za proizvodnju
  • Sklapanje instalacija shodno instrukcijama za rad
  • Rukovanje alatima
  • Testiranje ispravnosti gotovih proizvoda
  • Pakovanje gotovih proizvoda

Uslovi:

  • Završena minimum osnovna škola
  • Spremnost na rad u tri smene
  • Spremnost na rad u stajacem položaju
  • Spremnost za rad u timu

Mi nudimo:

  • Redovnu zaradu i prijavu
  • Placene troškove prevoza, toplog obroka i regresa
  • Organizovanu JGSP autobusku liniju u svim smenama
  • Organizovane obuke
  • Savremeno opremljen i klimatizovan prostor, obezbedenu opremu za rad, kantinu
  • Osmocasovno radno vreme sa pauzama
  • Obezbedenu ambulantu u krugu fabrike
  • Sistem materijalnog nagradivanja
  • Mogucnost napredovanja

Kako konkurisati?

  • Putem e-maila delphiposao@delphi.com
  • Poslati poštom, ili dostaviti licno u fabriku koja se nalazi u industrijskoj zoni SEVER II, Privrednikova 20, Novi Sad
  • Ubaciti CV u neku od  Delphi CV kutija koje se nalaze:
    - u TC “Apolo”, Trg Slobode 3
    - u holu glavne autobuske stanice MAS
    - na I spratu TC “Bazar” na Bul.Mihajla Pupina
  • Sve informacije o zaposlenju možete dobiti na telefon 021/340 82 05