продаје пелене за бебе

Lokacija: Beograd (Srbija, Beograd)
Stanje: Novo

Tekst oglasa

Нашата фирма Аmira Company Ltd од Бугарија продава бебе пелени второ квалитет произведени во Европа. Во еден камион влегуваат 17 тони. Побарајте нашата компанија на интернет и ќе најдете нас. tel: 00359882413863 www.amiracompany.com

Cena: 1,80 EUR

Informacije o oglašivaču

Šifra oglasa: 755987
Broj pregleda: 439
Objavljen: 14.02.2014. 17:28:42