APARTMANI vo cenatr na Ohrid

Lokacija: Orid (Srbija, Šabac)

Tekst oglasa

Се издава Апартман и Студио комплето опремени со -кујни ( фрижидер, плотна, микро печка), -топла вода во секое време купатило ( со проточен бојлер,пешкири ) -ТВ со кабловска, -клима, -тераса, -лифт, -сопствен паркинг во центарот на градаот до Хотел Палас . Апартман за 2/3 лица Студио 2/5 лица

Cena: 15,00 EUR

APARTMANI vo cenatr na  Ohrid

Informacije o oglašivaču

Apartmani Jankoski Ohrid
0670391743
Šifra oglasa: 468362
Broj pregleda: 276
Objavljen: 14.06.2012. 06:53:43